Uznesenie VII/1
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/2
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/3
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/4
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/5
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre I. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom na SjF TUKE.

Uznesenie VII/6
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre I. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/7
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/8
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/9
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/10
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/11
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom na SjF TUKE.

Uznesenie VII/12
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/13
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/14
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

Uznesenie VII/15
AS SjF prerokoval návrh na habilitačné a inauguračné konanie v študijnom programe Kvalita a bezpečnosť, v odbore Kvalita a bezpečnosť na SjF TUKE.

Uznesenie VII/16
AS SjF súhlasí s vyčlenením 12% z prijatej dotácie z projektov VEGA, KEGA, APVV na prevádzkové náklady katedry 4%, na prevádzkové náklady na DSjF 4%, a na fond rozvoja SjF 4%.

Uznesenie VII/17
AS SjF zvolil za člena Rady vysokých škôl SR na 10. funkčné obdobie 2019 – 2023 prof. Ing. Emila Spišáka, CSc.

Uznesenie VII/18
AS SjF prerokoval návrh na zmenu spolugarantov v študijnom programe Automatizácia a riadenie strojov a procesov v II. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Automatizácia, a to doc. Ing. Ondreja Líšku, CSc. a doc. Ing. Jaroslava Šeminského, PhD. nahradí doc. Ing. Alena Galajdová, PhD. a doc. Ing. Patrik Šarga, PhD.

Uznesenie VII/19
AS SjF prerokoval návrh na zmenu spolugarantov v študijnom programe Automatizácia a riadenie v III. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Automatizácia, a to doc. Ing. Ondreja Líšku, CSc. a doc. Ing. Jaroslava Šeminského, PhD. nahradí doc. Ing. Alena Galajdová, PhD. a doc. Ing. Patrik Šarga, PhD.

Uznesenie VII/20
AS SjF prerokoval návrh na zmenu garanta v študijnom programe Bezpečnosť techníckych systémov v II. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Kvalita a bezpečnosť, a to Dr.h.c. mult. prof. Ing. Juraja Sinaya DrSc. nahradí prof. Ing. Milan Oravec, PhD.

Košice 7. 5. 2019
                                                                       prof. Ing. Emil Spišák, CSc.
                                                                          predseda AS SjF TUKE

Overovatelia:
prof. Ing. Emil Evin, CSc.
Ing. Viktória Krajňáková

promocie19