Ústav
bc pi uvod
bc raep uvod
ing pi uvod
RaeP Ing
DI Ing

tuke                        sjf                               joomla logo black

Digitalne inzinierstvo1

Akreditačná komisia, poradný orgán vlády SR, priznala Technickej univerzite v Košiciach, Strojníckej fakulte udeľovať titul inžinier "Ing." v študijnom programe Digitálne inžinierstvo, v študijnom odbore priemyselné inžinierstvo pre dennú formu štúdia v slovenskom jazyku. Štandardná dĺžka štúdia v počte akademických rokov trvá 2 roky, a na Strojníckej fakulte bude výučbu zabezpečovať Ústav manažmentu, priemyselného a digitálneho inžinierstva.  

novi profesori 2017Rektor Technickej univerzity prof. Ing. Stanislav Kmeť, CSc., prijal v priestoroch svojej kancelárie novovymenovaných profesorov Technickej univerzity v Košiciach. Za náš Ústav Manažmentu, Priemyselného a Digitálneho inžinierstva bol menovaný prezidentom Slovenskej republiky Andrejom Kiskom a mal česť prevziať si titul mladý profesor prof. Ing. Peter Trebuňa, PhD. v študijnom odbore "priemyselné inžinierstvo". Noví profesori boli do funkcie profesora pred prijatím pánom rektorom TUKE menovaní prezidentom Slovenskej republiky Andrejom Kiskom.

duri v cineMladý docent doc. Ing. Juraj Šebo, PhD. z Ústavu Manažmentu, Priemyselného a Digitálneho inžinierstva sa nedávno zúčastnil na medzinárodnom fóre Smart Learning and Open Educational Resource Forum (OER) v Shenyangu, Čína. Vzájomná kooperácia medzi jednotlivými krajinami aj mimo Európskej únie, zvlášť exportného giganta ako je Čína, je prínosom aj v pohľade na vzdelávanie a spôsob využívania moderných inteligentných prvkov vo výučbe.

fcb yt mais uk telefon stravovanie nastavenia ftp moodle

Poster 65. jubileum SjF

poster SjF

Kalendár

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

My o ústave

IMG 5584

Otvorenie nového ústavu na Strojníckej fakulte


V článku publikovanom na portáli http://www.tuke.sk/tuke/halo-tu autor prináša informácie o slávnostnom otvorení nového ústavu Manažmentu, Priemyselného a digitálneho inžinierstva dňa 20.12.2016 a jeho poslaní.

260216 durisebo robotika

Mladí docenti podporujú košických školákov

Košickí školáci sa zúčastnili medzinárodnej súťaže First Lego League v robotike. V regionálnom kole organizačný výbor každoročne tvoria aj mladí docenti zo Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach - doc. Ing. Jozef Svetlík, PhD. (dlhoročný organizátor súťaže), doc. Ing. Juraj Šebo, PhD..

Videá PriemInz

montaz klapka

"NAŠOU NAJVÄČŠOU HROZBOU NIE JE TO, ŽE MIERIME K PRÍLIŠ VYSOKÝM CIEĽOM A NEDOSIAHNEME ICH, ALE TO, ŽE MIERIME K CIEĽOM PRÍLIŠ NÍZKYM, A TIE AJ DOSAHUJEME."

                                                                              - MICHELANGELO, sochár, maliar, architekt a básnik -

 

 

"KAŽDÝ PRACOVNÍK VO FIRME PRECHÁDZA ŠTÁDIOM ŽIAKA, KTORÝ SA MENÍ VO VÝKONNÉHO PROFESIONÁLA. PO ČASE SA VŠAK Z VÝKONNÉHO PRACOVNÍKA MUSÍ ZMENIŤ NA UČITEĽA, KOUČA, MENTORA."

                                                                                             - GARY HAMEL, GM Corporation -

Naša adresa:
               Pracovný čas:
              Po - Pi: 8:00 - 16:00
Strojnícka fakulta
 
 
Ústav manažmentu, priemyselného a digitálneho inžinierstva
Park Komenského 9
 
042 00 Košice
Slovensko

 

Pre študentov

 V tejto časti nájdete odkaz na zaujímavé ponuky zverejňované na stránke Technickej univerzity v Košiciach pre študentov.

MAIS portál

 Pri hľadaní osnovy študiných predmetov je výhodné poznať webový odkaz na MAIS portál maisportal.tuke.sk/portal/.